• Merih Acun, ölçeği ne olursa olsun, ekonominin yapı taşı olan tüm işletmelerin, ihtiyaç duyduğu ürünleri temin edebileceği partner bir kuruluştur. Gelişen ve büyük bir hızla değişen dünyada her türlü bilgiye erişim hızla artarken, hizmet odaklı servisler gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor. Ürün tedariğinden, servis hizmetlerine, üretimden çözümlere kadar her alanda artan rekabet nedeniyle hız ve kalite her gün daha çok önem kazanmaktadır. Sistemli ve belli standartlarda kaliteli iş yapma biçimi de bu ölçü de önem arzetmektedir.
  • “Farklılık denince Merih Acun, Merih Acun denince güven” ilkesiyle hızlı hizmet, kalite ve memnuniyeti sunmak için aldığımız sorumluluğun farkında olarak çok çalışıyoruz. Günümüz dünyasında sürdürülebilirlik ve stratejinin öneminin bilincinde, doğru adımlar atma gayretiyle en iyiyi hedefliyoruz. Farklılığımızı sürdürebilmek için gelişen insan kaynağına yatırım yapmayı, kendini geliştiren bireylerle sinerji oluşturmayı “Merih Acun İş Kültürü” haline getirmiş bulunuyoruz.
  • Merih Acun sizlere ihtiyacınız olan ürünleri maksimum fayda optimum maliyetle, en iyi hizmet garantisiyle sağlamak için tüm gücüyle çalışıyor.
  • Merih Acun, Türkiye’nin önde gelen yerli ve uluslararası kurumsal şirketlerine uzun yıllar tedarik hizmetini büyük bir özveriyle yapmış, aynı gayret ve özveriyle bugün de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Deneyimin verdiği özgüvenle, gelişime açık, günceli takip ederken, “değişmeyen tek şeyin değişim” kendimize prensip edindik. İşimizi en iyi şekilde yapmak için, öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle, çözüm ve sonuç odaklı çalışıyoruz.
  • Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı bireylerden oluşan insan kaynağına sahibiz. Günümüzün ruhuna uygun olarak, ekip olmanın başarıyı getirebileceğini, ekip olarak hareket edince memnuniyet yaratacağımızın bilincindeyiz. Gelişim için geri bildirim ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılar, iş yapma biçimimizde empati kurarak hareket etmek motivasyon kaynağımızdır.